Versmondó délutánon szavaltak

Április 12- én délután - a költészet napja alkalmából - kedvenc verseiket adhatták elő, olvashatták fel a vállalkozószellemű diákok és tanárok!

Öt évfolyam több, mint 30 diákja vett részt az eseményen. Molnár Enikő tanárnő üdvözlő szavai után a diákok vették át a szerepet. Petőfitől- Aranyig, Ady Endrétől József Attiláig, Romhányitól a kortárs költőkig hallhattunk verseket. Miután iskolánk névadója idén ünnepli születésének 120. évfordulóját, emlékezésképpen egy Veres Péter verssel kezdtünk. De nemcsak a fiatalok szavaltak, a magyartanárokon kívül külön öröm volt, hogy Totyik Tamás tanár úr is eljött, mosolyt csalva a jelenlévők arcára a választott versével.

Az összejövetelt teázás és sütizés zárta.

Köszönjük a szervezőknek és a résztvevőknek is, hogy együtt tölthettünk egy kellemes délutánt, és méltó módon ünnepelhettük legnagyobb költőinket, akiket a diákok varázsoltak ide.

Juhászné Preznánszky Zsuzsa

GalériaFotók