Dolgozóink, fogadóórák

A fogadóórákat minden hónap első hetében tartjuk.

Név Beosztás Fogadó óra
Agárdi Lajos A hét péntek 9.55-10.40; B hét péntek 9.55-10.40
Bertalan Attila A hét kedd 8.55-9.40; B hét kedd 8.55-9.40
Bokács Ferencné (1. a osztály) A hét kedd 11.45-12.30; B hét kedd 12.40-13.25
Csige Imre A hét szerda 9.55-10.40; B hét kedd 10.50-11.35
Fülöp Roland (4. b osztály) A hét kedd 9.55-10.40; B hét kedd 9.55-10.40
Fülöpné Kiss Katalin (5. a osztály) A hét hétfő 8.55-9.40; B hét hétfő 10.50-11.35
Guti Szilvia A hét péntek 8.00-8.45; B hét péntek 8.00-8.45
Haranginé Szabó Tünde (6. b osztály) A hét hétfő 11.45-12.30; B hét kedd 10.50-11.35
Juhászné Beke Andrea (1.a osztály) A hét kedd 12.40-13.25; B hét kedd 12.40-13.25
Juhászné Preznánszky Zsuzsa A hét hétfő 9.55-10.40; B hét hétfő 9.55-10.40
Karácsonyné Hákli Gyönygyi (2.a osztály) A hét hétfő 11.45-12.30; B hét hétfő 11.45-12.30
Kiss Ferenc (7.b osztály) A hét szerda 9.55-10.40; B hét szerda 9.55-10.40
Kissné Burzuk Mária intézményvezető A hét hétfő 10.50-11.35; B hét hétfő 10.50-11.35
Kunkli Lászlóné intézményez. h. A hét hétfő 9.55-10.40; B hét hétfő 9.55-10.40
Molnár Enikő (8.b osztály) A hét kedd 8.00-8.45; B hét kedd 8.00-8.45
Postáné Nagy Beáta (3. a osztály) A hét csütörtök 10.50-11.35; B hét csütörtök 10.50-11.35
Remenyikné Győrfi Judit (2.b osztály) A hét hétfő 11.45-12.30; B hét hétfő 11.45-12.30
Saxinger Ágnes A hét hétfő 10.50-11.35; B hét kedd 11.45-12.30
Szabó Tünde (8. a osztály) A hét hétfő 9.55-10.40; B hét hétfő 10.50-11.35
Szabóné Karika Zsuzsa A hét péntek 10.50-11.35; B hét csütörtök 12.40-13.25
Szabóné Molnár Rita (7. a osztály) A hét hétfő 9.55-10.40; B hét hétfő 9.55-10.40
Szabóné Szatmári Éva A hét kedd 11.45-12.30; B hét kedd 11.45-12.30
Tomasovszki Ilona A hét hétfő 11.45-12.30; B hét hétfő 11.45-12.30
Tóth Sándorné (4. a osztály) A hét hétfő 9.55-10.40; B hét szerda 10.50-11.35
Tóthné Pinczés Róza A hét szerda 10.50-11.35; B hét szerda 10.50-11.35
Totyik Tamás A hét csütörtök 10.50-11.35; B hét csütörtök 10.50-11.35
Udvarhelyi Zsolt (6. a osztály) A hét hétfő 10.50-11.35; B hét kedd 11.45-12.30