Szombaton KRESZ- és Sportnap lesz a suliban

Mit jelent ez?

Mint az köztudott, október 18-án, szombaton október 24-ét dolgozzuk le. Szombatra iskolánk KRESZ és Sport Napot szervez. Így ezen a napon a közlekedésé és a sportolásé lesz a főszerep.

Tanulóinkat 07.45 - 08.00-ig várjuk, hogy iskolába érkezzenek. Sportfelszerelésben és írószerszámmal. (Természetesen 06.30-tól felügyeletet biztosítunk azon szülők gyermekei számára, akik aznap korán kezdik a munkát.) Programjaink végeztével az 1. és 2. osztályos tanulók ebéd után kb. 12.00-kor indulhatnak haza. A felsőbb osztályosok folyamatosan kb. 12.30- 13.00 fejezik be az ebédet és azt követően várhatók haza.

Hajdúháti Hétmérföldes Értékteremtő és Értékmegtartó Projekt

A rendezvénybe bekapcsolódik a Hajdúháti Hétmérföldes értékteremtő és értékmegtartó pályázatának Civil kurázsi modulja. A modul biztosít a gyerekeknek egy kis harapnivalót, melyet a gyülekezet tagjai készítenek el számukra.

Képek a KRESZ-és Sportnapról