Őszi szünet

Kedves Szülők és Gyerekek!

Hamarosan kezdetét veszi első pihenőnk, az őszi szünet. Bizonyára sokan várják már. A kis elsőseink már megszokták az iskolát, ügyesen eligazodnak a hétköznapokban, büszkén és bátran tekintenek a kihívásaik felé. Bizony már látszik rajtuk azonban, hogy megérik az idő egy kis pihenőre, újratöltődésre. Reméljük, az időjárás is partner lesz és sok időt tölthettek a szabadban!

Lássunk néhány hasznos információt a szünettel kapcsolatban!

A szünet előtti utolsó tanítási nap: október 22., szerda. A szünetet követően legközelebb november 3-án, hétfőn jövünk majd iskolába. "A-hét" hétfőre pakolunk majd.

Azoknak, akik a fogorvosunktól, Dr. Szopkó Tímeától a szűrővizsgálatot követően visszahívást kaptak, érdemes a szünetre időzíteni a kezelés időpontját. Ilyenkor pihentebbek is vagyunk, könnyebb is időpontot találni. Fogorvosunk tapasztalatairól korábban már írtunk.