Nyári napközi - 2. hét

Igazi kánikula köszöntött ránk ezen a héten! Hétfőn és kedden még lehetett focizni, kézizni, vagy csak labdázni. Vittünk játékokat a Kiserdőbe és önfeledten játszottunk az árnyas fák alatt. Kedden az iskola udvarán Viki nénivel métáztak többen.

Szerdán délelőtt megszólalt a rendőrautó szirénája is az udvaron. Semmi bajt nem jelzett, csak a gyerekek próbálták ki. Az iskolarendőrünk, Karácsony Béla rendőrszázados a kerékpáros közlekedést gyakoroltatta a tanulókkal,és a kerékpár tartozékait is sorba vették.

Szerda délután Hortobágyra mentünk kirándulni. Első utunk a mátai méneshez vezetett, ahol gyönyörű lovakat láthattunk, simogathattunk. A Látogató Központ kiállítása után, a régi mesterségekbe kaphattunk bepillantást, majd fagyiztunk, uzsonnáztunk és az új gyalogoshídról megcsodáltuk a Kilenclyukú-hidat, a Hortobágy folyót és a végtelen pusztát.

Csütörtökön és pénteken a fák hűvösében kirakóztunk, társasoztunk és rengeteget csobbantunk a medencébe!

Ezen a héten a tanulók felügyeletét ellátták: Tomasovszki Ilona, Guti Szilvia, Szabóné Karika Zsuzsa és Tóth Sándorné pedagógusok

A beszámolót készítette: Tóth Sándorné

Fotók

Ezen a linken elérhető a fotóalbum. (A képeket Tóth Sándorné és Szabóné Karika Zsuzsa készítették.)