Sikeres Alapítványi Bál

Kedves Szülők!

Hétvégén megrendezésre került az alapítványi bál, melynek célja az volt, hogy egy interaktív táblát tudjunk vásárolni az iskolának. Biztosan mindenki látta már, hogy hogyan működik ez a tábla. Sokkal színesebb, részletesebb ábrákat jeleníthetünk meg rajta. A gyerekek figyelme jobban leköthető már ezzel a technikával. 

Sajnos, vagy nem, de lépést kell tartani a technikai fejlődéssel. Bizonyára az is világos mindenki számára, hogy egy ilyen eszköz mennyire drága. Nagy örömömre szolgál, hogy az alapítványi bálunk elérte célját. Sikerült összegyűjteni a célul kitűzött 1.000.000.- Ft-ot. 

Természetesen ez csak a szülők támogatásával sikerülhetett, melyet ismételten köszönök. A visszajelzések alapján nagyon jó hangulatú kis este volt. A táncparkett sosem volt üres, a vacsora finom volt, a zene a társaság igényeit kielégítette. 

Köszönöm mindenkinek, aki részt vett a bálon és annak is, aki valamilyen formában hozzájárult ahhoz, hogy megvalósuljon. 

Cziberéné Hüse Mónika 
 Nagyhegyesi Nebuló Alapítvány elnöke