Látni és látszani

A korábbi évekhez hasonlóan az idén is a Mikuláshoz lett időzítve a Nagyhegyesi Polgárőr Egyesület Ifjú Polgárőreinek Látni és Látszani közlekedési akciója, melyhez Tóth Norbert őrnagy úr is csatlakozott.

A látni és látszani akció néhány évvel ezelőtt, azzal a határozott céllal jött létre, hogy a Nagyhegyesen kerékpározók figyelmét felhívjuk a kerékpár kötelező tartozékainak megfelelő használatára. Az ünnepek közeledtének megfelelően, a hiányzó kiegészítőket az ifjú polgárőrök szakszerűen felmérik, majd pótolják a hiányosságokat.

Az akció sikerességének bizonyítéka, hogy évről évre kevesebb a hiányosan felszerelt kerékpár a településen! Ennek ellenére az idei akcióban is több mint 50 kerékpárt láttunk el kötelező tartozékokkal.

A kapott ajándékot mindenki használja egészséggel!

Végh László