Kézizhetnek a lányok az iskolában

Végre egy csapatsport a lányainknak is!

Kedves lányok! Kedves "lányos" Szülők!

Végre itt a lehetőség a nektek is a rendszeres sportolásra! A fiúknak sok éve ott a sikeresen működő Nagyhegyesi Focisuli. A lányoknak viszont nem volt ilyen lehetőségük. Csupán ábrándoztunk róla, tervezgettük. Most végre a Nagyhegyesi Községi Sportegyesület (NKSE) és a Nagyhegyesi Veres Péter Általános Iskola összefogásának eredményeként a 3. osztálytól lehetőség nyílik a leány kézilabda szakosztály beindítására. Hetente két edzése lesz minden korosztálynak az iskolánk tornatermében.

Mindenkit biztatunk: Itt az idő, hogy megtanulj kézilabdázni! Itt a lehetőség, hogy ráérezz a csapatsport, a rendszeres mozgás ízére! Legyen bátorságod belevágni!

Jelentkezni lehet iskolánk bármely testnevelőjénél. Az alsósoknak legegyszerűbb és legegyértelműbb, ha a szülő beírja a szándékot a gyermek tájékoztatójába.

Reméljük, hamar eljön az a nap, amikor a leányainknak a kézilabda pálya mellett szurkolhatunk újra: "HAJRÁ NAGYHEGYES!"

Az edzések ideje

3-4. osztályos lányok