Kazinczy Szépkiejtési Verseny

Az ifjúság anyanyelvi nevelése, a beszédkultúra javítása a célja a Kazinczy Szépkiejtési Versenynek. Február 2-án, a hajdúszoboszlói Pávai Vajna Ferenc Általános Iskolában idén is szépen helytálltak a nagyhegyesi tanulók.

Eredmények

• Az 5. és 6. évfolyamon Tikász Sámuel 5.b (felkészítő tanár: Molnár Enikő) és Juhász Noémi 6.a osztályos tanuló (felkészítő tanár: Juhászné Preznánszky Zsuzsa) képviselték az iskolánkat.
  • A 7. és 8. évfolyamon két dobogós helyezésnek is örülhettünk: Dobi Beatrix 7.b osztályos tanuló 2., Végh Zsófia 7.a osztályos tanuló pedig a 3. helyen végzett. (felkészítő tanár: Molnár Enikő)

Köszönjük a versenynek helyet adó Pávai Suli vendégszeretetét, gratulálunk a gyerekeknek és a felkészítő tanároknak!