Érmekkel is igazolták: jól csináljuk!

Tavasszal minden évben sok versenyen szerepelnek iskolánk tanulói. Rendszeresen érkeznek a hírek a tanulmányi versenyek sikereiről, a rajzversenyeken és –pályázatokon elért eredményekről és a sportban szerzett érdemeinkről. Fontos visszajelzés ez iskolánknak, hiszen a tanév vége felé a befektetett munka gyümölcse ebben ízlelhető. Büszkeség ez a tanulóknak, szüleiknek, a pedagógusoknak, az iskolának és Nagyhegyesnek egyaránt. Az eredmények tükrében is kézzelfogható, hogy tanulóink versenyképesek, megállják a helyüket.

Hangos sikereknek örvendhettünk április 26-án, Hajdúszoboszlón az Országos Diákolimpia körzeti fordulóján. Tanulóink Ebes és Hajdúszoboszló iskoláival mérték össze atlétikai képességüket. A lányok I., II. és IV. korcsoportban az első helyen végeztek, így bejutottak az Országos Diákolimpia Megyei döntőjébe. Egy nappal korábban a IV. korcsoportból április 25-én a megyei egyéniben ketten dobogón végeztek. Úgy tűnik, minden évben feljebb és feljebb jutunk. Az alsó tagozaton időben elkezdett korai, szakszerű fejlesztés, a heti öt testnevelés óra, a beindított leány kézilabda, a sok éves múlttal büszkélkedhető labdarúgás, az egyéni edzésmunkák meghozzák az eredményt! Ám ami még ennél is fontosabb: gyermekeink szeretnek sportolni! Értékrendünk fontos eleme az egészséges életmódra nevelés, melybe a szellemi, lelki és testi egészségre egyaránt nagy hangsúlyt fektetünk.

Szeretettel gratulálunk minden tanulónknak a szerzett eredményekhez, a tisztes helytálláshoz!

GalériaFotók

Eredmények

2017. április 25., MEGYEI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA IV. KCS EGYÉNI VERSENY

• 100 m fiú síkfutás: Simon Imre I. helyezett