Szótanulós játék! Kezdd ötössel a jövő évet!

Gyakorolj változatosan és kezdd egy ötössel a következő tanévet!

Kedves gyerekek!

Ezen az oldalon tudjátok gyakorolni a táborban tanult állatokat, kifejezéseket. A jobb alsó sarokban választhatsz a gyakorlási módok között. (match, learn, test, flashcard, spell - párosítás, tanulás, teszt, tanulókártya, helyesírás) Az angol, illetve német kiejtéseket az egyes kártyáknál a hangszórón is meghallgathatod.

Ha megtanulod az alábbi szavakat németül vagy angolul, és számot adsz erről a tanárodnak is, akkor egy ötössel kezdheted a tanévet angolból vagy németből függetlenül attól, hogy részt vettél-e a táborban.

Te is készíthetsz ilyen feladatsorokat magadnak!

A bal alsó sarokban pedig a Quizlet logóra kattintva eljutsz arra az oldalra, ahol ezt létrehoztam. Beléphetsz a Google vagy a Facebook fiókoddal. Gyakorolhatsz itt is, keresgélhetsz más szóanyagok között, sőt, te magad is létrehozhatsz a tanulandó szavakból ilyen feladatsorokat. Ha pedig letöltöd a Quizlet alkalmazást a telefonodra, akkor mindig nálad lesz ez a remek alkalmazás. Hajrá!

ANGOL

NÉMET