Iskolánk büszkén viselte 6 éven át az Ökoiskola címet. A pályázat megújításaként Molnár Enikő Ilona igazgató nő 2026. április 24-én, Biatorbágyon vette át az Örökös Ökoiskola címet tanúsító oklevelet. Köszönjük a pedagógusoknak, a tanulóknak és a szülőknek, hogy aktív közreműködésükkel hozzájárultak a cím elnyeréséhez, illetve külön köszönjük Tóth Sándornénak, az Öko munkacsoport vezetőjének az áldozatos munkáját, a pályázatok megírását, összefogását!

