Minden pénteken gyalogtúra

Pénteki gyalogtúra
Péntekenként a 9. órában közös sétára invitálunk mindenkit!
Az osztályok között versenyt hirdetünk. Május 29-ig minden felnőttet regisztrálunk az általa választott osztályhoz. Amelyik osztálynak az osztály létszámához mérten a legtöbb felnőttet sikerül megmozdítania nyereményben részesül.
A séta rossz idő esetén elmarad! Ezt az osztályfőnökök fogják jelezni már péntek délelőtt.
A felsős tanulószobás tanulók szülő által, Krétában írt kikérővel vehetnek részt a sétán!
A séta hosszát úgy tervezzük, hogy 16 órakor a tanulók az iskolából tudjanak indulni haza!

Kép: