Tanszaki hangverseny

Veres Péter Általános Iskola keretein belül január 21.-én 17 órától került megrendezésre Vargáné Koroknai Vera zenetanárnő növendékeinek tanszaki hangversenye.

Természetesen mivel az általános iskola nem rendelkezhet koncert teremmel, a biológia termet alakítottuk át hangverseny teremmé. A fellépés a gyerekek első féléves munkájának beszámolója volt egy vizsgakoncert formájában. A felkészülés nagyon sok kitartó munkával és gyakorlással járt, hogy minél jobban sikerüljön a növendékek vizsga darabjainak előadása. A gyerekdaloktól kezdve a barokk zenén át a könnyű zenéig sokféle stílusú darab szólalt meg az est folyamán. A koncerten zongorán közreműködött Dr. Palcsuné Almási Kitti zongora tanárnő. Szeretnék gratulálni minden növendékemnek a hangversenyen nyújtott szerepléséhez és a második félévhez is hasonló szorgalmat és kitartó munkát kívánok mindenkinek.

Vargáné Koroknai Vera