Rajzpályázat - Egerek

Kedves Gyerekek!

A Csokonai Színház Egerek címmel rajzpályázatot hirdet általános iskolások számára.

Eredeti versenykiírás: csokonaiszinhaz.hu

A verseny témája Urbán Gyula Egerek című mesejátéka. Várunk minden olyan alkotást, amit az előadás ihlet.

Technikai követelmények

A/4-es méretű rajzlapon, zsírkrétával, színes ceruzával vagy vízfestékkel készített munka.

Pályázati feltételek

1-2. osztályos vagy 3-4. osztályos diákok jelentkezését várjuk. Ebben a két kategóriában fogunk eredményt hirdetni.

A beküldés módja

A pályamunkákat személyesen vagy postai úton a Csokonai Színház Szervezési osztályára (4024 Debrecen, Kossuth utca 10.) kérjük eljuttatni (a borítékra írják rá, hogy „Rajzpályázat”).

Az alkotás hátoldalára kérjük feltüntetni

A gyermek nevét, életkorát, iskoláját, osztályát, iskolája címét, saját lakcímét és a szülő elérhetőségét (e-mail vagy telefonszám).

Beérkezési határidő

2016. március 25.

Eredményhirdetés

2016. április 11. Újkerti Közösségi Ház (4032 Debrecen, Jerikó utca 17-19)

A legjobb műveket kiállítjuk. A részletekről a későbbiekben tájékoztatjuk a résztvevőket.

Csokonai Nemzeti Színház, Debrecen