Online oktatás

Kedves Szülők!

Prof. Dr. Kásler Miklós emberi erőforrások minisztere által kiadott 17/2021. (III.5.) EMMI határozata értelmében az oktatás alakulása az elkövetkezendő időszakban:

• 2021.március 8. -2021. március 31. közötti időszakban digitális oktatásra állunk át
  • A tavaszi szünet időpontja: 2021. április 1.- április 6.
  • Első tanítási nap: 2021. április 7. (szerda)
  • Az intézmény gyermekfelügyeletet biztosít.
  • Az oktatás a KRÉTA felület kollaborációs terében fog történni, amely nem használható mobiltelefonról.
  • Az online oktatást segítendő, biztosítjuk a tanulói laptopokat azon diákok részére, ahol a család nem/vagy nem megfelelő számban rendelkezik asztali számítógéppel, laptoppal vagy tablettel, melyek kiadása 2021. március 8-tól (hétfő) 8 órától történik, az intézmény portáján, átvételi elismervény ellenében. (Szülői átvétel szükséges.)
    Kérjük a szülőket, időben jelezzék az osztályfőnökök felé ezen igényüket
  • Az órák az órarendnek megfelelően lesznek megtartva, a csengetési rend is változatlan.
  • Bajusz Istvánné polgármester asszony tájékoztatása alapján, az étkezés továbbra is biztosítva lesz a tanulók számára 2021. március 10-től, elvitel formájában.

A digitális oktatással kapcsolatban felmerülő bármilyen kérdéssel, problémával forduljanak hozzánk bizalommal.

Molnár Enikő
intézményvezető-helyettes