Mesemondó hetet rendeztünk

Sajnos idén a járványhelyzet nem tette lehetővé, hogy hagyományos formában rendezzük meg novemberi mesemondó versenyünket. Elhagyni semmiképpen sem akartuk, hiszen a mesetanulás és az előadás diákjaink számos képességét fejleszti, a gyerekek is ragaszkodtak hozzá.
Végül úgy döntöttünk, hogy ebben az évben osztálykeretek között vetélkedünk, a versenyt pedig november 23. és 27. között bonyolítottuk le az 1-4. évfolyamokon. Nagy örömünkre 29 tanítványunk vett részt a mesemondásban!

Eredmények:
1.a osztály:
1. Radócz Áron
2. Ujvárosi Ádám
3. Füzesi Hanga
Szél Ferenc
2.a osztály:

1. Mucsina Hudák Mária
2. Marosi Zsuzsanna
3. Nagy Diána

3.a osztály:

1. Liptai Gréta
2. Iványi Bence
3. Cseke Kincső

3. b osztály:

1. Buglyó Bence
2. Dobi Flóra
3. Katona Klementina
Különdíj: Tóth Jázmin

4.a osztály:

1. Deák Lilla
2. Harangi Luca
3. Baksa Zalán
Kapusi Csenge
Kovács Antónia
Közönségdíj: Kovács Jázmin
Különdíj: Kaszás Krisztián

Megdicsérek minden résztvevőt, a győzteseknek gratulálok! A jutalmakat köszönjük a Berettyóújfalui Tankerületi Központnak! A legjobb mesék, hamarosan hallhatóak és láthatóak is lesznek iskolánk honlapján!

Galéria Fotók

Tóth Sándorné
alsós munkaközösség-vezető