Karácsonyi sokadalom

Iskolánkban karácsonyi hagyományként él a Karácsonyi sokadalom, ahol a szülők és az iskola dolgozói által kézzel készített ajándékokat, dísztárgyakat, asztaldíszeket és csecsebecséket lehet vásárolni. Ebben az évben újdonság volt a zsákbamacska, ami nagy népszerűségnek örvendett a vásárló gyerekek körében. Az ajándéktárgyak és apróságok készítésénél gondoltunk kicsikre és nagyokra is, így a pom-pom cicától, a filc mikulásvirágon, nyakláncokon keresztül az adventi koszorúig, gyertyás asztaldíszekig mindenki találhatott magának vagy szeretteinek meglepetést. Felhasználtunk a szülők által felajánlott díszítő elemeket, filc anyagokat, apróságokat, melyeket ezúton is köszönünk mindenkinek!

Köszönjük a Diákönkormányzat és a gyerekek nevében a szülők, iskolai dolgozók munkáját, és természetesen a vásárlóknak, hogy támogattak bennünket!

Galéria Fotók

Haranginé Szabó Tünde