Díjeső a szoboszlói rajzversenyen

Az ünnepélyes díjátadóra november 20-án került sor az Aqua Palace épületében.

Az idei év témáját a hajdúszoboszlói fürdő adta. A tankerület számos iskolájából érkeztek pályamunkák.
Hét díjazott tanulónk kapcsán méltán örülhetünk a Nagyhegyesi sikernek.

A gyermekrajzokból szép kiállítást rendeztek az Aqua Palace épületében, melyet a fürdő nyitvatartási idejében bárki megtekinthet.

Agárdi Lajos tanár úr készítette fel tanulóinkat a megmérettetésre. Neki is, tanulóinknak is szeretettel gratulálunk!

A Fekete Borbála Alapítvány "A mi gyógyforrásunk" című rajzversenyén a Nagyhegyesi Veres Péter Általános Iskolából Szatmári Fanni (4.a) I. helyezést ért el. Balogh Adrienn és Dobi Beatrix (6.b) tanulók közös munkájukkal II. helyezést értek el.

Czipter Paulina (5.b) II. helyezett lett. Forgács Erika (6.a) tanuló különdíjban részesült.

A Hungarospa különdíját Botos Ágota (7.a) és Kobialka Orsolya (3.a) tanulók kapták.

90 év képekben

Rendszeresen indulunk a Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola rajzpályázatán is. Az idei évben az immár 90 esztendős fürdő volt a pályázat témája. A rajzversenyen Horváth József 5 osztályos tanuló különdíjban részesült.