Az eltáncolt cipellők nyomában

November 24-én iskolánk legkisebb tanulói a Lázár Ervin Program keretén belül, a Berettyóújfalui Tankerületi Központ támogatásával mesedélelőttön vettek részt, melynek a hajdúszoboszlói Kovács Máté Városi Művelődési Központ és Könyvtár adott helyet. 

Az előadáson az eltáncolt cipellők nyomába eredtek elsőseink. Csillogó szemmel nézték a táncoló balerinát, hallgatták a zenei kíséretet. Ezüsterdőn, aranyerdőn és gyémánterdőn keresztül követték a királylányokat, segítették a mesebeli juhászlegényt. 

Felpróbálták a láthatatlanná tévő köpenyt, a mindent halló kalapot és a csizmát, ami oda vitte őket, ahol szerettek volna lenni. Hősies küzdelem, sok-sok kacagás, játék után megfejtették a lányok titkát, végül közös tánccal ünnepeltek.

Élményekkel teli délelőtt volt. Köszönjük a lehetőséget!

                                                                                                Bokács Ferencné

GalériaFotók