Alapműveleti matematika verseny

Január utolsó hétfőjén próbára tehették magukat a tanulók egy online megszervezésre kerülő, Helyi matematika versenyen, melynek feladatainak alapjául az Alapműveleti matematika verseny feladatai szolgáltak.

A verseny lebonyolításában a korábbi évekhez képest annyi változás történt, hogy a feladatokat redmenta feladatlapként oldották meg a versenyzők. A feladatlapok a https://redmenta.com/ oldalon a következő direktcímek megadásával még most is elérhetőek, próbára teheti bárki magát!

4. osztály: Veresalap4
5. osztály: Veresalap5
6. osztály: Veresalap6
7.osztály: Veresalap7
8. osztály: Veresalap8

A 40 résztvevő közül a helyezettek:

Helyezések

4. a osztály

 1. Rácz Farkas
 2. Harangi Luca és Kovács Jázmin5. osztály:

 1. Virágos Lotti 5. b
 2. Tóth Zsombor 5. a
 3. Májer Vivien 5. b6. osztály:

 1. Takács Petra 6. a
 2. Katona Karina és Harangi Máté 6.a7. osztály:

 1. Fehér Alexandra 7. a
 2. Fiók Patrik 7.a
 3. Bertók Bence és Szabó- Király Farkas 7.a8. osztály:

 1. Dobi Ábel 8. a
 2. Katona Konstantin 8.a
 3. Bara Gréta 8.aGratulálunk a helyezetteknek és a részvevőknek!

Haranginé Szabó Tünde és Postáné Nagy Beáta